lat
Privātais kabinets
Pakalpojumi un tarifi Par kompāniju Jaunumi Kontakti Dokumentācija

Pieteikt pakalpojumu eFAX tagad

Aizpildiet pieteikumu, nosūtot mums savu kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā

Jūsu pieprasījums nosūtīts

eFAX – mūsdienīgs risinājums faksu sūtīšanai un saņemšanai.

ĒRTI, ĀTRI UN MĒRĶTIECĪGI:

- Elektroniska faksu saņemšana uz e-pastu un nosūtīšana PDF formātā - Elektroniska visu saņemto un nosūtīto faksu arhivēšana - Iespēja saglabāt esošo faksa numuru vai izmantot jaunus numurus (Telegroup ir pieejama visu Latvijas rajonu numerācija) - Iespēja saņemt faksus no viena numura (līdz pat 5 e-pastiem vienlaicīgi) - Individuāli faksa numuri katram darbiniekam

Lai iegūtu detalizētāku informāciju par e-FAX pakalpojumu un informētu, uz kādu(-ām) e-pasta adresi(-ēm), vēlaties saņemt ienākošos faksus, lūdzu, sazinieties ar Telegroup menedžeri!

CENAS

Ierīkošana: bezmaksas

Mēneša maksa faksu saņemšanai: EUR 1,50

Mēneša maksa faksu saņemšanai un sūtīšanai: EUR 4.00

Tarifi: maksa par veiktajiem sūtījumiem pēc līgumā noteiktā tarifu plāna, t.i., maksa par patērēto laiku identiski sarunu tarifam + savienojuma maksa.

Tarifi: šeit

UZSTĀDĪŠANA

eFAX saņemšana: Norādiet e-pasta adresi, uz kurām vēlaties saņemt ienākošos faksus. Ja vēlaties eFAXam izmantot esošu telefona numuru, norādiet to. Ja vēlaties jaunu(-s) numuru(-us), norādiet Latvijas rajonu(-us) un numuru skaitu, ko vēlaties izmantot eFAXa nodrošināšanai. Mēs Jums tos piešķirsim!

eFAX sūtīšana: Nosūtīšanai tiek izmantota Jūsu e-pasta aplikācija, jānorāda VISI e-pasti, no kura(-iem) vēlaties nosūtīt eFAXu. Katram e-pastam būs savs unikāls identifikators (drošības nolūkos). Nosūtīt var tikai dokumentus, kas ir PDF vai TIFF formātā, kurš tiek pievienots kā e-pasta pielikums.

Citi pakalpojumi - Sakaru pakalpojumi
Telegroup mērķis ir piedāvāt izdevīgāku alternatīvu risinājumu Jūsu esošajiem fiksētajiem sakariem. Mēs esam atvērti jaunām iespējām un izaicinājumiem, rūpējoties par uzņēmumu, tā klientiem un darbiniekiem.