lat
Privātais kabinets
Pakalpojumi un tarifi Par kompāniju Jaunumi Kontakti Dokumentācija

Pieteikt pakalpojumu Fiksētie telefonijas sakari tagad

Aizpildiet pieteikumu, nosūtot mums savu kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā

Jūsu pieprasījums nosūtīts

Fiksētie telefonijas sakari (apkalpo operators Telegroup)

Piemērots uzņēmumiem, kuriem nepieciešams ikdienā zvanīt klientiem un sadarbības partneriem Latvijā un visā pasaulē.

Pamatbūtība Jūsu biroja telefonu funkcijām nemainās, tomēr ievērojami samazinās izdevumi telekomunikāciju sfērā – ikmēneša izmaksas būs mazākas, kā arī varēsiet izmantot virkni papildpakalpojumu, kas atvieglo ikdienas darbu.

Izmantojot Telegroup risinājumu, Jūs iegūsiet:

- Iespēju saglabāt Jūsu uzņēmuma esošos numurus, kā arī iegūt vēl papildus numurus; - Ērtu esošo telefona līniju pārvietošanu (jaunajā adresē nepieciešams tikai internet pieslēgums); - Uzņēmuma visu adrešu apvienošanu vienotā telekomunikāciju tīklā; - Bezmaksas numura noteicēju, pāradresāciju; - Biznesa klases internet pieslēgumu; - Sarunu ierakstus; - Filiāļu savienošanu ar īso numerāciju; - Balss interaktīvo atbildētāju (IVR); - Pastāvīgu apkalpošanu 24 stundas/7dienas; - Izdevīgāki zvanu tarifi; - Bezmaksas sarunas starp Jūsu uzņēmuma darbiniekiem, kuriem arī ir ierīkotas mūsu līnijas;

Ja Jūsu uzņēmuma telekomunikāciju nodrošinājumam nav piemērots neviens no standarta risinājumiem, piedāvājam izstrādāt individuālu piedāvājumu.

CENAS

Ierīkošana: bezmaksas

Abonēšanas maksa: sākot no EUR 1.50 mēnesī

Sarunas Telegroup tīkla ietvaros: EUR 0.00

Tarifi: šeit

Līguma paraugs: šeit

Liguma kopsavilkums : šeit

Uzstādīšana

Esošie numuri tiek saglabāti bezmaksas un nepieciešamības gadījumā Jums ir iespēja saņemt papildus numurus bez maksas.

Atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām sagatavosim piedāvājumu, kas nodrošinās visu telekomunikāciju sistēmu ierīkošanu, sākot no pieslēguma publisko elektronisko sakaru tīklam un telekomunikāciju iekārtām (biroja telekomunikāciju centrāles, tālruņa aparāti) līdz pat specifiskiem papildu pakalpojumiem un iekārtu konfigurācijām.

Citi pakalpojumi - Sakaru pakalpojumi
Telegroup mērķis ir piedāvāt izdevīgāku alternatīvu risinājumu Jūsu esošajiem fiksētajiem sakariem. Mēs esam atvērti jaunām iespējām un izaicinājumiem, rūpējoties par uzņēmumu, tā klientiem un darbiniekiem.