lat
Privātais kabinets
Pakalpojumi un tarifi Par kompāniju Jaunumi Kontakti Dokumentācija

Pieteikt pakalpojumu Virtuālo vai lokālo IP telefonijas centrāļu pārdošana un apkalpošana tagad

Aizpildiet pieteikumu, nosūtot mums savu kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā

Jūsu pieprasījums nosūtīts

Virtuālo vai lokālo IP telefonijas centrāļu pārdošana un apkalpošana

Pilnvērtīga telefona sistēmas, izmantojot IP datu pārraides tīklu:

IP centrāle ir pilnvērtīga telefona sistēma, kas nodrošina iespēju saņemt ienākošos zvanus un veikt izejošos zvanus, izmantojot IP datu pārraides tīklu.

IP telefonija ir pilnvērtīga telefonu centrāle. Virtuālā IP centrāle tiek nodrošināta, attālināti izmantojot Jūsu uzņēmuma internet pieslēgumu (līdz 10 darba vietām).

Ieviešot virtuālo telefonu centrāli, Jūs varēsiet efektīvi organizēt un kontrolēt ienākošos un izejošos zvanus savā uzņēmumā. Lokāla IP telefonija spēj apkalpot līdz pat 150-200 darba vietām un iekļauj papildus funkcionalitāti (tai skaitā sarunu ierakstus utt.).

Galvenās lokālo IP telefonijas centrāļu funkcijas:

- Standarta funkcija – īsā numerācija, zvanu pārķeršana, zvanu pāradresēšana, grupas, paralēlais zvans; - Soft phone – datora aplikācija zvanu veikšanai un saņemšanai datorā; -IVR – interaktīvā balss atbilde; - Diennakts laika kontrole – telefonu sistēmas darbības dažādos režīmos: darba laikā un ārpus darba laika; - Elektroniskais fakss – iespēja izsūtīt un/vai saņemt faksus e-pastā; - Atskaišu sistēmas – izejošo/ienakošo zvanu analīze.

Cenas

Ierīkošana: bezmaksas*

Abonēšanas maksa: sākot no EUR 1.50 mēnesī

*nestandarta risinājumiem tiek piemērota ierīkošanas maksa.

Uzstādīšana

Lai veiksmīgi integrētu IP telefonijas risinājumu Jūsu uzņēmumā pirmais uzdevums, kuru mēs atrisinām ir nepārtrauktība esošās telefona sistēmas darbība.

Mēs uzstādām pilnvērtīgu jaunu IP telefona centrāli un savienojam to ar esošo telefona centrāli, tādā veidā paralēli darbojās, gan Jūsu ciparu telefonu sistēma, gan arī IP telefonu sistēma. Tas nodrošina to, ka Jūs visus lietotājus varēsiet pārslēgt pakāpeniski.

Citi pakalpojumi - Iekārtas un tehniskie risinājumi
Telegroup mērķis ir piedāvāt izdevīgāku alternatīvu risinājumu Jūsu esošajiem fiksētajiem sakariem. Mēs esam atvērti jaunām iespējām un izaicinājumiem, rūpējoties par uzņēmumu, tā klientiem un darbiniekiem.