lat
Privātais kabinets
Pakalpojumi un tarifi Par kompāniju Jaunumi Kontakti Dokumentācija

Pieteikt pakalpojumu Tehnoloģijas un iekārtas tagad

Aizpildiet pieteikumu, nosūtot mums savu kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā

Jūsu pieprasījums nosūtīts

Tehnoloģijas un iekārtas

Mūsdienīgi telekomunikāciju iekārtu risinājumi:

Nodrošinot mūsdienīgus un draudzīgus sakaru risinājumus Telegroup izmanto tehnoloģijas, kas sevi ir jau pierādījušas (piemēram: ISDN, analogās līnijas), un tehnoloģijas, kuras šobrīd piedzīvo milzīgu attīstību, uzplaukumu (piemērama: VoIP – voice over internet protocol jeb IP telefonija).

Prasmīgi lietojot šīs sarežģītās tehnoloģijas, Telegroup klientiem nodrošina risinājumus, kuri ir vienkārši, saprotami un uzticami, jo spēj realizēt ļoti individuālus un personalizētus uzdevumus.

VoIP (voice over internet protokol):

VoIP ir apzīmējums tehnoloģisku risinājumu kopumam, starp kurām nozīmīgākā ir SIP (sesijas inicializācijas protokols).

SIP nodrošina drošu un kvalitatīvu balss sakaru pārraidi interneta vidē, tādējādi vienkāršojot piekļuves tīklus (kabeļu, radio un optiskās līnijas, kas savieno operatoru ar klientiem), jo tīkla infrastruktūra datu pārraidei un telefonijai kļūst vienota (viena).

Tāpat vienkāršāk kļūst arī realizēt telefonijas papildus funkcijas (balss ieraksts, konferenču zvani, video zvani, zvanu centru risinājumi....) , iespējas, kas līdz šim asociējās ar dārgu papildus iekārtu, aparatūru iegādi, tiek nodrošinātas viegli un vienkārši.

SIP iekārtu pamatā ir serveri, kas saprot programmatūru līdzvērtīgu tai, kas tiek izmantota uz datoriem! Mēs taču visi zinām, cik vienkārši ir datorā saglabāt lielu datu apjomu, ierakstīt mūziku un izveidot video savienojumu ar draugiem.

Pie mums Jūs varat iegādāties telekomunikāciju iekārtas un to risinājumus.

Telefonijas iekārtu un risinājumu īre:

Piedāvājam arī iekārtu un visu telefonijas risinājuma īri, kas nodrošina iespēju ieviest modernās tehnoloģijas bez lieliem sākotnējiem ieguldījumiem un iekārtu iegādes.

cenas

Uzstādīšana: pēc vienošanās

Abonēšanas maksa: pēc vienošanās

Citi pakalpojumi - Iekārtas un tehniskie risinājumi
Telegroup mērķis ir piedāvāt izdevīgāku alternatīvu risinājumu Jūsu esošajiem fiksētajiem sakariem. Mēs esam atvērti jaunām iespējām un izaicinājumiem, rūpējoties par uzņēmumu, tā klientiem un darbiniekiem.