lat
Privātais kabinets
Pakalpojumi un tarifi Par kompāniju Jaunumi Kontakti

PAR MUMS

Telegroup ir telekomunikāciju operators, kas nodrošina sakaru pakalpojumus Latvijā un Lietuvā. Mūsu galvenie darbības virzieni ir telefonsakari un ar tiem saistītie pakalpojumi. Latvijā darbojamies jau vairāk nekā desmit gadus un klientu atsauksmes apgalvo, ka mūsu pieredze garantē precīzu klienta vajadzību izpratni, realizēšanas iespēju apzināšanos, dinamisku un efektīvu lēmumu pieņemšanu!

Telegroup augsti vērtē savu klientu uzticību un cenšas izmantot savu ilggadējo pieredzi, lai katru dienu, nemanāmi būdams blakus, nodrošinātu Jums iespēju izmantot telekomunikāciju pakalpojumus ekonomiski, ātri un ērti, sazinoties ar jebkuru pasaules malu.

Telegroup sakaru kvalitātes augstos standartus ir apstiprinājusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija, kas veic regulārus zvanu testus un telekomunikāciju tīkla pārbaudes.

Telegroup misija ir nodrošināt uzticamus telefonijas pakalpojumus un servisu par Jums pieejamām cenām, piedāvājot pilnu telefonijas spektru. Telegroup ir plašs pakalpojumu klāsts, sākot no vienkāršas analogās līnijas vai ISDN2 līnijām, līdz pat VoIP risinājuma vai E1 kanālam. Veicam telekomunikāciju risinājumu optimizāciju vai individuālu risinājumu izstrādi tieši Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Mūsu mērķis ir piedāvāt izdevīgāku alternatīvu risinājumu Jūsu esošajiem fiksētajiem sakariem .

TELEGRUPA BALTIJĀ SIA

Adrese: Cēsu iela 31 k 3 Rīga, Latvija LV-1012

PVN reg nr. LV40003284868

Banka:A/S SWEDBANKA

SWIFT kods: HABALV22

Konts : LV55 HABA 0551 0360 08240

MŪSU VĒRTĪBAS

Mēs esam atvērti jaunām iespējām un izaicinājumiem, rūpējoties par uzņēmumu, tā klientiem un darbiniekiem.

Mūsu vērtības atspoguļo veidu, kādā mēs vadām mūsu biznesu un veidojam pozitīvas attiecības ar mūsu klientiem, darbiniekiem un vietējo sabiedrību, kur mēs strādājam.

Klients - mums ir atvērtas un savstarpēji uzticamas attiecības ar klientiem, lai sadarbība sniegtu abpusēju labumu.

Kompetence - mēs pilnveidojam telekomunikāciju risinājumus ar radošu un zinošu pieeju.

Sniegums - Mēs pastāvīgi pieņemam jaunus izaicinājumus, lai pilnveidotu pakalpojumu kvalitāti.

Labākie darbinieki - Mēs vienmēr rūpējamies, lai pie mums strādātu labākie cilvēki. Mēs pilnveidojam viņu kompetences, radām izaugsmes iespējas saskaņā ar mūsu vērtībām.

Godīgums - Mūsu rīcība ir godīga.

Sadarbība un komandas darbs - Mūsu sadarbības rezultātā - laimīgs es un Telegroup.

Klienti
latvijaspasts
adenta
dienaszurnali
laci
latvijaskoncerti
opencredit
indutek
interlux
kmm
paulig
acd
crediton
sunubanka
ecolife
geste
lakron
Triumph