lat
Privātais kabinets
Pakalpojumi un tarifi Par kompāniju Jaunumi Kontakti

Pieteikt pakalpojumu Telegroup pašiem mazākajiem! tagad

Aizpildiet pieteikumu, nosūtot mums savu kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā

Jūsu pieprasījums nosūtīts

Telegroup pašiem mazākajiem!

Daudziem no mums ir mazi bērni, un visiem galvenais jautājums ir viņu drošība un saziņa ar viņiem, kas mūsdienās ir neatņemama dzīves sastāvdaļa.

Mēs esam izpētījuši jaunas ierīces un pārbaudījuši tās darbībā ar Telegroup piedāvātajiem mobilajiem sakariem. Tas ir pulkstenis ar iebūvētu telefona funkciju, kas nodrošina ļoti ērtu saziņu ar mūsu bērniem kā pašiem jaunākajiem (ieteicams no 3 gadu vecuma) kā arī jau skolniekiem pirmajās klasēs (var protams arī vecākiem), kad vēl nav nepieciešams vai arī nav vēlams atsevišķs telefona aparāts.

Tāpat iekārta ļauj noteikt bērna atrašanās vietu, sazināties ne tikai telefoniski, bet arī uzrakstīt ziņu vai aizsūtīt balss ziņu, paklausīties pulksteņa mikrofonā kas notiek apkārt, attālināti ievadīt telefona grāmatu, uzstādīt modinātāju, ievadīt laiku kad bērnu netraucēt, arī soļu skaitītājs, pat režīms, kad novērot, cik reizes naktī bērns apgriežas uz otriem sāniem (cik mierīgi viņš guļ). Vadība notiek no viedtelefona vai planšetdatora (var arī no vairākām iekārtām).

Ierīces pamata funkcijas:

- 2 virzienu saziņa izmantojot mobilo tīklu (SIM karte ar numuru); - 1 virziena saziņa (klausīšanās režīms caur pulksteņa mikrofonu); - Tiešsaistes atrašanās vietas noteikšana un sekošana izmantojot GPS/GSM; - SOS (ārkārtas) režīms saziņai ar norādītajiem numuriem; - „Drošās teritorijas” izveide – paziņojums, kad iekārta atstāj iepriekš definēto teritoriju; - Soļu skaitītājs; - Naktsmiera novērošana; - Attālināta iekārtas izslēgšana; - Noņemtas/nokritušas iekārtas paziņojums (gan aplikācijā, gan SMS veidā); - Paziņojums par zemu akumulatora uzlādes līmeni (arī SMS); - 250mAh akumulators..

Telegroup piedāvātais pakalpojums Mobilās Sarunas 1 (MS1) pilnībā nodrošina ierīces darbību un nepieciešamos resursus funkciju izmantošanai (tarifu plānā iekļautas 60 min vai 60 SMS, vai piemēram 30min+30SMS un 50Mb datu pārraidei).

Pakalpojuma izmaksas

• Iekārtas iegādes vērtība – 36.30 € ar PVN

• Nomaksa uz 20 mēnešiem kopā ar tarifu plānu MS1- 3.63 € ar PVN/mēn

• Tarifu plāna MS1 mēneša maksa - 1.82 € ar PVN/mēn

Citi pakalpojumi - Mobilie Sakari
Telegroup mērķis ir piedāvāt izdevīgāku alternatīvu risinājumu Jūsu esošajiem fiksētajiem sakariem. Mēs esam atvērti jaunām iespējām un izaicinājumiem, rūpējoties par uzņēmumu, tā klientiem un darbiniekiem.