eng
Private cabinet
Services and call rates About us News and events Contacts

Submit service Telegroup pašiem mazākajiem! right now

Fill out the application by sending us your contact details and we will contact you

Your request is sent

Telegroup pašiem mazākajiem!

Daudziem no mums ir mazi bērni, un visiem galvenais jautājums ir viņu drošība un saziņa ar viņiem, kas mūsdienās ir neatņemama dzīves sastāvdaļa.

Mēs esam izpētījuši jaunas ierīces un pārbaudījuši tās darbībā ar Telegroup piedāvātajiem mobilajiem sakariem. Tas ir pulkstenis ar iebūvētu telefona funkciju, kas nodrošina ļoti ērtu saziņu ar mūsu bērniem kā pašiem jaunākajiem (ieteicams no 3 gadu vecuma) kā arī jau skolniekiem pirmajās klasēs (var protams arī vecākiem), kad vēl nav nepieciešams vai arī nav vēlams atsevišķs telefona aparāts.

Tāpat iekārta ļauj noteikt bērna atrašanās vietu, sazināties ne tikai telefoniski, bet arī uzrakstīt ziņu vai aizsūtīt balss ziņu, paklausīties pulksteņa mikrofonā kas notiek apkārt, attālināti ievadīt telefona grāmatu, uzstādīt modinātāju, ievadīt laiku kad bērnu netraucēt, arī soļu skaitītājs, pat režīms, kad novērot, cik reizes naktī bērns apgriežas uz otriem sāniem (cik mierīgi viņš guļ). Vadība notiek no viedtelefona vai planšetdatora (var arī no vairākām iekārtām).

Ierīces pamata funkcijas:

- 2 virzienu saziņa izmantojot mobilo tīklu (SIM karte ar numuru); - 1 virziena saziņa (klausīšanās režīms caur pulksteņa mikrofonu); - Tiešsaistes atrašanās vietas noteikšana un sekošana izmantojot GPS/GSM; - SOS (ārkārtas) režīms saziņai ar norādītajiem numuriem; - „Drošās teritorijas” izveide – paziņojums, kad iekārta atstāj iepriekš definēto teritoriju; - Soļu skaitītājs; - Naktsmiera novērošana; - Attālināta iekārtas izslēgšana; - Noņemtas/nokritušas iekārtas paziņojums (gan aplikācijā, gan SMS veidā); - Paziņojums par zemu akumulatora uzlādes līmeni (arī SMS); - 250mAh akumulators..

Telegroup piedāvātais pakalpojums Mobilās Sarunas 1 (MS1) pilnībā nodrošina ierīces darbību un nepieciešamos resursus funkciju izmantošanai (tarifu plānā iekļautas 60 min vai 60 SMS, vai piemēram 30min+30SMS un 50Mb datu pārraidei).

Pakalpojuma izmaksas

• Iekārtas iegādes vērtība – 36.30 € ar PVN

• Nomaksa uz 20 mēnešiem kopā ar tarifu plānu MS1- 3.63 € ar PVN/mēn

• Tarifu plāna MS1 mēneša maksa - 1.82 € ar PVN/mēn

Other services - Mobile Telephony
Our aim is to offer a more advantageous alternative solution over your existing fixed telecommunication services. We are open for new opportunities and challenges, taking care of the company, its customers and employees.